Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Můj první Magformers 30 dílků

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 14420

Dostupnost: Skladem
1 178 Kč s DPH 21%
Můj první Magformers 30 dílků
My First Magformers

Popis a parametry

Číslo karty:14420
Věk:od 1,5 roku
Rozměry krabice (balení):26,5 x 21 x 5 cmSada pro nejmenší pro první seznámení s geniální stavebnicí MAGFORMERS.

Dílky jsou plnobarevné (bez klasického poloprůzračného efektu) s výraznějšími barvami navrženými speciálně pro vnímání batolat a malých dětí. Mají zesílené stěny a jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti. Absolutní zdravotní nezávadnost pro nezbytné ochutnávky dílků je samozřejmostí.

Součástí balení je 5 oboustranných výukových karet, podle kterých se děti naučí stavět jednoduché domečky a geometrická tělesa. 10 modelových předloh slouží k navedení dětí a rodičů k vymýšlení nových tvarových kombinací a schematických modelů.
K procvičování barev a tvarů slouží odolná 18ti-stránková knížka.

Počet dílků: 30

18x čtverec, 12x trojúhelník

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Magnetická stavebnice Můj první MAGFORMERS 30 dílků

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.