Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Mozaika a tabulka Combi Junior 2v1

Značka: QUERCETTI
Číslo výrobku: 15428

Dostupnost: Skladem
785 Kč s DPH 21%
Mozaika a tabulka Combi Junior 2v1

Popis a parametry

Číslo karty:15428
Věk:od 2 let
Rozměry krabice (balení):43 x 35 x 7,5 cm

Rozšířená varianta mozaiky QUERCETTI FantaColor Junior 2v1 rozvíjející vizuomotorickou koordinaci, jemnou motoriku a tvořivé myšlení.

Dvě hry v jednom velkém multifunkčním kufříku: z jedné strany mozaika, z druhé strany velká bílá kreslicí tabule pro za sucha mazatelné fixy. Snadnými, intuitivními pohyby lze podložku zvednout, sklopit a obrátit na druhou stranu. Fixy nejsou součástí balení.

Balení obsahuje 10 kolíčků různých barev, 6 oboustranných předloh, 1 kufřík a 1 kreslící tabuli.

Combi Junior má velmi pěkný, atraktivní design. Vše je vyrobeno bez ostrých hran, což zajišťuje bezpečné používání hračky. Díky speciálnímu madlu je kufřík přenosný a vhodný na cesty.

QUERCETTI® je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. QUERCETTI® je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, vizuomotorickou koordinaci i estetické cítění.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.