Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Monopoly CZ standard nové

Značka: HASBRO
Číslo výrobku: 21683

Dostupnost: Skladem
609 Kč s DPH 21%
Monopoly CZ standard nové

Popis a parametry

Číslo karty:21683
Počet hráčů:2-6
Věk:od 8 let
Rozměry krabice (balení):27 x 27 x 5,5 cm

Kupujte, prodávejte, sněte a spřádejte plány! Hra na rychlé obchodování s nemovitostmi.

Balení s novými figurkami: T-Rex, tučňák, loď, auto, kočka, klobouk, pes a kačenka.

Hra MONOPOLY je nejklasičtější společenská hra na obchodování. Byla vynalezena v Americe v době světové hospodářské krize. Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech. I když vám štěstí nepřeje, můžete vždy využít hypoték a obchodů s ostatními hráči. Pokud se stanete nejbohatším hráčem a už vlastníte úplně všechno - vyhráli jste MONOPOLY!

Uzavírejte dohody s ostatními hráči a snažte se dojednat co nejvýhodnější podmínky při dražbách. Je mnoho způsobů, jak dosáhnout svého. Zvítězí ten, kdo neváhá použít ostré lokty. Na ostatní čeká bankrot.

Pravidla hry:
Začátek je na obvyklém políčku START, ze kterého se pohybujete dokola po hracím plánu a kupujete a prodáváte pozemky, stavíte na nich nemovitosti v podobě malých domků nebo velkých hotelů. Hlídejte své protihráče, neboť zastaví-li se na Vašem pozemku dluží Vám nájem. A nezapomeňte si vybrat další peníze, když projedete startem. Pokud se stanete nejbohatším hráčem s tolika penězi, že vše vlastníte - vyhráli jste MONOPOLY!

Hra obsahuje:hrací desku, 8 figurek, 28 karet Kupní smlouva, 16 karet Šance, 16 karet Pokladna, 32 domů, 12 hotelů, 2 kostky, balíček peněz, a návod ke hře

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.