Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

MINDOK Země na cestách

Značka: MINDOK
Číslo výrobku: 25232

Dostupnost: Skladem
549 Kč s DPH 21%
Země na cestách

Popis a parametry

Číslo karty:25232
Počet hráčů:2 až 6
Věk:od 10 let
Autor:Friedemann Friese
Rozměry krabice (balení):24,5 x 24,5 x 6 cm

Znát, odhadovat, poznávat.

Při hraní ZEMĚ na cesty nemusíte být zrovna chodící encyklopedií. Stačí mít základní přehled, neboť o to právě ve hře jde. Kde se nachází největší výzkumné středisko? Odkud pochází banány? Který vrchol je nejvíce vzdálen od středu Země nebo kdy se vydala na cestu první řidička bez řidičského průkazu?

Jeden z hráčů je tipér a jen on odpovídá na otázku, kterou mu vybral vyzyvatel. Všichni ostatní hráči odhadují, zda jeho odpověď je správná či nikoli. Ale pozor! Výzvu je možné odmítnout, a pak sám vyzyvatel musí správně umístit svojí kostičku, pochopitelně s větším rizikem. Kdo výzvu přijme?

S novými pravidly, dynamičtějším průběhem hry a větší interaktivitou nabízí tato hra nový pohled do světa ZEMĚ. A samozřejmě, veškerý materiál ZEMĚ na cestách lze použít jako rozšíření k původní velké hře ZEMĚ .

Vědomostní hra pro dva až šest různých hráčů. Vhodné pro děti od deseti let. Průměrná doba trvání hry přibližně 30 minut. Obtížnost snadná.

150 nových otázek z celého světa
rychlejší průběh hry, více interakce
také využitelné jako rozšíření ke hře ZEMĚ

Balení obsahuje:

  • herní plán
  • 77 karet
  • 1 krabičku na karty
  • 12 kostiček
  • pravidla

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.