Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Balíkovna za 49 Kč

MATTEL Barbie Dům snů se světly a zvuky

Značka: MATTEL
Číslo výrobku: 144150
Doprava zdarma

Dostupnost: Vyprodáno
10 999 Kč s DPH 21%
Barbie Dům snů se světly a zvuky

Popis a parametry

Číslo karty:144150
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):76 x 76 x 21 cm

Když dětská fantazie pootevře dveře domku Barbie® Dům snů se světly a zvuky, objeví nekonečné množství příběhů!

Domek snů pro panenky, který je 109 cm vysoký a 104 cm široký, inspiruje ke hře v celém prostoru tří pater a 10 vnitřních a venkovních obytných prostorů. Rovnou se nastěhujte a upravte si prostor – travnatou oblast a bazén si můžete různě uspořádat do prvního a třetího patra a skluzavku lze usadit na čtyři místa ve druhém patře.

Až si dům rozvrhnete, připravte si scénu pro jakýkoli příběh pomocí tří písní, dvou zvukových kulis a regulovatelného nastavení světla! Pak, aby bylo zábavy ještě víc, přestavte nábytek – když otočíte gril, objeví se stůl se zákusky, zábavní centrum vám při otočení odhalí místo na hraní s mazlíčky, a ze stěny si můžete sklopit palandu.

Děti si mohou zahrát jakýkoli příběh – na běžný den, nebo třeba na velkou sešlost konající se například v kuchyni, obývacím pokoji, jídelně, ložnici, koupelně, v bazénu, na balkóně či v tanečním pokoji.

Vozte Barbie® panenku a její přátele ve funkčním výtahu, naplňte bazén vodou a zaplavte si, nachytejte trošku sluníčka na balkóně ve třetím patře a na střešní terase a uspořádejte hravé setkání mazlíčků v bazénu a na skluzavce pro štěňata.

Doplňky k vyprávění příběhů – je jich přes 75! – přinášejí realistický vzhled a povrchy, které vdechnou život každému příběhu o Barbie® panence. Díky atraktivním možnostem přizpůsobení a velkému množství možných příběhů se děti od 3 let do domu Barbie® Dům snů se světly a zvuky rovnou nastěhují a zabydlí se po svém!

Vyžaduje 3 alkalické baterie typu AA (LR6) (nejsou součástí balení).
Barvy a vzhled se mohou lišit.
Vhodné pro děti od 3 let. 

POZNÁMKA: Panenky, vozidlo a kolečkové křeslo nejsou součástí balení.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.