Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

MAGFORMERS Wow Starter PLUS 18 dílků

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 143986

Dostupnost: Vyprodáno
963 Kč s DPH 21%
Wow Starter PLUS 18 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:143986
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,66 kg
Rozměry krabice (balení):27 x 19 x 8 cm

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků. Postav si 30 různých aut.

Hlavní výhodou této stavebnice je 8 oboustranných výukových karet z odolného křídového papíru se zaoblenými rohy. Součástí balení je obrázkový návod, který obsahuje předlohy 30 různých aut. Ideální pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Plakáty s plošnými sítěmi a návody ke stavbám jsou velké, dílky jsou vyobrazené ve skutečné velikosti, děti tak mohou začít stavět metodou velmi názorného přikládání skutečných dílků přímo na výukové archy.

Počet dílků: 18 dílků + obrázkový návod + 19 oboustranných výukových karet:

  • 5 čtverců
  • 8 trojúhelníků
  • 1 čtverec s houpačkou
  • 2 kolečka
  • 1 postavička
  • 1 náhradní helma
Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.