Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

MAGFORMERS Transform Wheel Bugy 17 dílků

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 130004

Dostupnost: Skladem
846 Kč s DPH 21%
Transform Wheel Bugy 17 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:130004
Kategorie Magformers:Magformers sety v krabici
Hmotnost:0,64 kg
Rozměry krabice (balení):26,5 x 18,5 x 8 cm

Užij si zábavu s  Transform Wheel Bugy od Magformers. Kreativní magnetická stavebnice umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků.

Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné

Balení obsahuje:

  • 8 trojúhelníků
  • 6 čtverců
  • 1 obdélník
  • 15x plastové příslušenství
  • 2 kolečka - 1x speciální podvozek
Jeden ze speciálních podvozků je obdařen masivními koly, která lze nezávisle na sobě natáčet až o 90°, takže je využijete pro modelování jedno- i dvoustopých vozidel. Druhý podvozek je již klasická náprava s 2 propojenými koly, u níž je zase možnost nastavit 3 různé výškové polohy propojovací desky, což přijde vhod pro různě odvážné karoserie čtyřkolek a bugyn.

V kombinaci s jakýmikoliv dalšími dílky Magformers pestrost i velikost vozidel násobně narůstá. Většina ze stovek postavených aut a motorek z této stavebnice je i překvapivě odolná a lze je tudíž směle využívat i jako funkční hračku.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.