Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

MAGFORMERS Stego Candela 48 dílků

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 15634
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
1 880 Kč s DPH 21%
Stego Candela 48 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:15634
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):37 x 23,5 x 11,5 cm

Stavebnice Magformers Stego Candela 48 dílků s LED lucernou v praktickém průhledném boxu s přezkovým uzávěrem.

Box Magformers se zpevňujícím krychlovým nástavcem, LED lucernou a spoustou lux-pyramid. Jedná se vlastně o Stego box rozšířený o světelná příslušenství, takže kromě dekorační funkce tu pyramidy plní i svou původní funkci světelné matnice. Z této stavebnice postavíte vše co ze Stego boxu a navíc to bude pěkně svítit. Velmi oblíbené jsou různé originální lampičky a majáky, takže si svá sousoší užijete i za šera či ve tmě.
LED lucerna může svítit různými barvami a má několik režimů vč. bílého světla nebo prolínání všech barev ve smyčce. Zabudované jsou v ní odolné permanentní baterie, které můžete dobíjet přiloženým USB kabelem.

Počet dílků:48
12 trojúhelníků
2 výseče
9 čtverců
1 oblouk
1 figurku
5 lux pyramid
8 pyramid trojbokých
1 trojitý obdélník
1 nástavec krychle
4 nástavcové spojky
1 pravoúhlá spojka
2 podvozky s kolečky
1 LED lucernu

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.


ilustrační video magnetické stavebnice Magformers

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.