Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

MAGFORMERS Pikant Forte XL

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 24925

Dostupnost: Skladem
660 Kč s DPH 21%
Pikant Forte XL

Popis a parametry

Číslo karty:24925
Věk:od 1 roku
Rozměry krabice (balení):31 x 20 x 13 cm

Stavebnice Pikant Forte XL je balení 31 dílků, díky kterým je možno rozšířit již zakoupenou základní sadu MAGFORMERS. Balíček s vyváženou kombinací nových tvarů je určen pro ty, kteří již nějakou stavebnici Magformers mají a chtějí rozšířit její možnosti o nové konstrukční prvky. Baleno v plastové krabičce.

Obsah balení: 4x nádstavec krychle, 4x trojboký nádstavec, 2x pravoúhlá spojka, 7x nástavcová spojka, 2x sloupek a 12 spojka sloupová.

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.


ilustrační video magnetické stavebnice Magformers

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.