Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Doprava ZDARMA od 499 Kč

MAGFORMERS Lux pyramidy 6ks

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 12210

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 132 Kč / ušetříte 7 Kč (5%)
125 Kč s DPH 21%
Lux pyramidy 6ks

Popis a parametry

Číslo karty:12210
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):12 x 19 x 5 cm

Balíček obsahuje 6 ks plastových Lux-pyramid. Jedná se o speciální nemagnetické výplně k magformers čtvercům. Lux-pyramidy jsou čtvercové výplně s jehlanovitou stříškou z mléčného průsvitného plastu, který funguje jako světelná matnice. Z šesti dílků můžete poskládat kostku a to s vrcholky pyramid dovnitř nebo ven. V kombinaci s LED lucernou vznikají zajímavé světelné efekty, které využijete ke stavění majáků, pohádkových paláců, ke konstrukci raket, robotů ale i různých aut a pojizdých strojů.

Díky minivýsečím a obloučkům můžete nyní dotvářet i jemné detaily a kontury s lehkým zakřivením. Každá pyramida představuje šestinu objemu krychle. Vrcholy pyramid se pak protínají v jejím středu a jejich podstavy tvoří stěny krychle.

Zdroj světla získáte z LED lucerny, která se dá zakoupit samostatně.
Magnetické rámečky (čtverce) nejsou součástí balení.

Počet dílků:6

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.


ilustrační video magnetické stavebnice Magformers

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.