Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Trefl Disney 1 + 1

MAGFORMERS Lux pyramida trojboká 1 kus

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 15672

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 16 Kč / ušetříte 1 Kč (6%)
15 Kč s DPH 21%
Lux pyramida trojboká 1 kus

Popis a parametry

Číslo karty:15672
Věk:od 1 roku
Rozměry krabice (balení):8 x 7 x 7 cm

Lux pyramida neobsahuje magnet, vkládá se snadno do trojúhelníků pouhým "zacvaknutím" lemu na spodní ploše základny. Přenáší k povrchu rozptýlené světlo od LED-lucerny. I bez lucerny jej lze však využít jako dekorační prvek s mléčně-matným povrchem. Stěny trojbokých pyramid tvoří rovnoramenné trojúhelníky s jednotkovou základnou (=délce strany čtverce), 8ks vyplní objem pravidelného osmistěnu.

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.


ilustrační video magnetické stavebnice Magformers

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.