Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

MAGFORMERS Lesní srub 87 dílků

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 21231
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
2 518 Kč s DPH 21%
Lesní srub 87 dílků
Log House Set

Popis a parametry

Číslo karty:21231
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):44 x 32 x 6,5 cm

Magformers "Lesní srub" je skvělě navržená sada obsahující 87 dílků. Vynikající dárek pro každého architekta a milovníka přírody, oblíbený zejména u chlapců. Je vybaven speciálními zacvakávacími doplňky pro stavění rozmanitých roubených objektů vč. hospodářských a rekreačních budov. Pro oživení okolí stavby lze navrhnout i vlastní travnatou plochu s jehličnatými stromy.

Sada obsahuje 30 čtverců, 10 trojúhelníků, 2 lichoběžníky, 4 obdélníky, 4 magnetické tyčky, 8 střešních panelů, 2 stromy, 8 dřevěných výplní, 2 okna dělená, 2 balkóny, 1 žebřík / schody, 5 travnatých výplní, 5 oken roubených a 4 dílce plotu. Vhodné pro děti od 3 let.

Počet dílků:87

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.