Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Balíkovna za 49 Kč

MAGFORMERS LED lucerna 1 kus

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 12211

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 330 Kč / ušetříte 16 Kč (4%)
314 Kč s DPH 21%
LED lucerna 1 kus

Popis a parametry

Číslo karty:12211
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):10 x 10 x 3 cm

LED Lucerna Magformers je magnetický čtverec s integrovanou vícebarevnou diodovou kostkou. Uvnitř je několik různobarevných svítících LED diod, pomocí kterých lze přepínat barvy a volit různé automatické světelné efekty včetně plynulého prolínání několika barev. LED lucerna má uvnitř vlastní baterii, po odpojední od USB portu ještě nějakou dobu svítí.
USB kabel pro dobíjení baterie je součástí balení.

Používá se ve vozidlech, jako motory kosmických raket, světelné efekty na budovách a vytváření dalších světelných efektů. Doporučuje se použít dohromady s Lux-pyramidami.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.


ilustrační video magnetické stavebnice Magformers

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.