Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Balíkovna za 49 Kč

MAGFORMERS Carnival - příslušenství

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 16737

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 260 Kč / ušetříte 13 Kč (5%)
247 Kč s DPH 21%
Carnival - příslušenství

Popis a parametry

Číslo karty:16737
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):24 x 14,5 x 4 cm

Balíček plastových dílků potřebných k sestavení otočného stojanu stavebnice Carnival.

Tento produkt je určen všem, kteří mají dostatek magnetických dílků pro stavění kolotočů, ruského kola a různých houpaček, které vytvoříte ze stavebnice Magformers Carnival, ale chybí jim specifické plastové doplňky k sestrojení stojanu s otočným mechanismem.
K magnetické části se stojan připojuje pomocí šestibokých otočných panelů. Kromě "pouťových atrakcí" lze použít např. i ke stavbě rovnoramenných vah a celé řadě rotujících a houpacích komponent u větších staveb dle vlastní fantazie (roboti, pojízdná monstra, kinetické skulptury apod.)

Doporučeno pro děti od 3 let.

Dodává se zatavené v plastové folii (bez kartonové krabice a bookletu).

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.