Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

GOKI Mikado

Značka: GOKI
Číslo výrobku: 148241

Dostupnost: Skladem
235 Kč s DPH 21%
Mikado

Popis a parametry

Číslo karty:148241
Počet hráčů:2 - 4
Věk:od 5 let
Materiál:Dřevo
Rozměry krabice (balení):28 x 5 x 3 cm

Oblíbená hra pro celou rodinu, která vás zabaví na celé hodiny.

  • hra spočívá v tom, že se postupně vyndávají špejle v barvě, kterou si každý hráč zvolí na začátku hry, nesmí ale pohnout ostatními okolo
  • balení obsahuje: 31ks dřívek
  • délka 1 dřívka: 27 cm
  • pravidla hry jsou velice jednoduchá: Tyčinky stiskneme dlaní pravé ruky na dolním konci celého svazku. Pak stisk povolíme a tyčky se rozloží na stole kolem dokola, i přes sebe. A nyní můžeme začít sbírat body. Z tyčinek na stole vybíráme jednotlivá dřívka, tak aby se nepohnulo žádné další dřívko. Pokud se tak stane, pokračuje ve hře další hráč. Vítězem se stává ten, jemuž se během hry podaří nasbírat největší počet bodů.
GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.