Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Georello Wall

Značka: QUERCETTI
Číslo výrobku: 17345

Dostupnost: Skladem
299 Kč s DPH 21%
Georello Wall

Popis a parametry

Číslo karty:17345
Věk:od 4 let
Rozměry krabice (balení):26,5 x 26 x 6,5 cm

Georello Wall vám přináší skvělou zábavu a možnost vyzdobit zdi vašeho domova barevnými ozubenými kolečky.

Díky přiloženým speciálním lepicím polštářkům UHU patafix můžete kolečka na tisícero způsobů upevňovat na zdi či jiné svislé povrchy a zase je z nich sundávat, aniž byste je poškodili.

Bavte se a zároveň se učte: roztočte jedno ozubené kolečko a sledujte, jak se úžasnou řetězovou reakcí roztočí i ostatní. Speciální přilnavé vzory pro převodová kolečka vás okouzlí iluzí pohybu závislou na rychlosti otáčení. Díky svým vlastnostem je tato jedinečná stavebnice výjimečnou vzdělávací hračkou, jež zaručuje spoustu hodin praktické, poučné a bezpečné zábavy.

Obsah:
- 4 menší ozubená kolečka,
- 2 větší ozubená kolečka,
- 6 os,
- 4 balení lepicích polštářků,
- 60 kolíčků ve 4 barvách,
- 1 arch přilnavých vzorů.

QUERCETTI® je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. QUERCETTI® je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, vizuomotorickou koordinaci i estetické cítění.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.