Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

GEOMAG Color 91 dílků

Značka: GEOMAG
Číslo výrobku: 21914

Dostupnost: Skladem
999 Kč s DPH 21%
Color 91 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:21914
Série Geomag:Geomag Color
Materiál:Různý materiál
Rozměry krabice (balení):38 x 22 x 5 cm

Stavebnice GEOMAG - Kids Color 91 dílků obsahuje 44 magnetických tyčinek ve dvou odstínech zelené a dvou odstínech modré barvy, 42 poniklovaných kuliček, 2 výplně ve tvaru čtverce a 3 výplně ve tvaru pětiúhelníku. Stavebnice je vhodná pro děti od 3 let.

Počet tyčinek: 44 (6 cm)
Počet kuliček: 42
Počet výplní: 5

GEOMAG je švýcarská konstrukční stavebnice, která umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem a poniklované kuličky o průměru 12,7 mm. Další prvky stavebnice jsou základové desky a dělící plastové panely (výplně).

Stavebnice GEOMAG lze využít nejenom na hraní, ale i jako atraktivní učební pomůcku ve školách. GEOMAG podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.
Stavebnice GEOMAG je vyrobena s švýcarskou přesností, v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti, je zdravotně nezávadná a má vynikající odolnost proti opotřebení.


ilustrační video magnetické stavebnice Geomag


ilustrační video magnetické stavebnice Geomag

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.