Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

EXPLORE Školní batoh 2v1 VIKI Colors

Značka: EXPLORE
Číslo výrobku: 128790

Dostupnost: Skladem
1 284 Kč s DPH 21%
Vyberte si dárek zdarma:
Školní batoh 2v1 VIKI Colors

Popis a parametry

Číslo karty:128790
Nosnost:9 kg
Hmotnost:0,95 kg
Rozměry krabice (balení):47 x 33 x 10 cm

Školní batoh 2v1 VIKI je dvoudílný a tříkomorový. Dvoudílný (2v1) znamená, že zip u druhé komory jde úplně rozepnout a tím se rozdělí batoh na dva.

Vzniklý větší batoh má ergonomickou zádovou část s polstrováním. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím hrudním páskem, který lze v případě potřeby zcela vyjmout. Dno batohu má vnitřní podložku, která zpevní jeho celkovou konstrukci a zajistí stabilitu při jeho postavení na zem. Na předním dílu je pak velká kapsa na zip.

Vzniklý menší batoh je jednokomorový s malou kapsou na přední části. Uvnitř se nachází bohatě členěný organizér, který tvoří větší kapsa, přihrádka na mobil, síťovaná kapsička na zip a 2 přihrádky na psací potřeby. V horní části je upevněn odnímatelný kroužek na klíče. Zádová část je polstrována.

Pokud se prostřední komora rozepne jen částečně, slouží jako plnohodnotný batoh se třemi hlavními komorami.

Batoh má dvě síťované volně přístupné boční kapsy se všitou gumou v horním okraji. Reflexní prvky jsou jak na předním dílu, tak i na nosných řemenech a obou bocích.

Hmotnost batohu: cca 0,950 kg
Nosnost batohu: 9 kg
Objem batohu: 27 l
Rozměry batohu: 46 x 32 x 23 cm


ilustrační video

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.