Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

EMIPO Školní aktovkový set Pegas set 3v1

Značka: EMIPO
Číslo výrobku: 125838

Dostupnost: Skladem
1 485 Kč s DPH 21%
Dárek zdarma:
Školní aktovkový set Pegas set 3v1

Popis a parametry

Číslo karty:125838
Nosnost:6 kg
Hmotnost:1,3 kg
Rozměry krabice (balení):39 x 35 x 20 cm

Třídílný set obsahuje školní batoh, jednoklopový penál a vak na záda s velkou kapsou na zip.

Školní batoh Pegas od českého výrobce Emipo je lehký ergonomický batoh s reflexními prvky, chytře členěným vnitřním prostorem a moderním designem.

Vnitřní část tvoří jedna velká komora, která je rozčleněna pohyblivou přepážkou na dvě části. Přepážka zajišťuje větší variabilitu pro vnitřní uspořádání jednotlivých školních pomůcek podle individuální potřeby žáka. Na této přepážce jsou našita dvě větší gumová poutka. Jedno velké je i v zadní části.
Na předním dílu je našita větší otevřená kapsa uzavíratelná poutkem na suchý zip. V horní části je přišita síťovaná kapsička na drobné věci.
Aktovku uzavírá klopna, která zakrývá celou hlavní komoru včetně přední kapsy tak, aby se za deště do těchto prostor nedostala žádná vlhkost. Tomu napomáhá i vodoodpudivá úprava použitých textilií. Na vnitřní straně klopny je týdenní rozvrh hodin se jmenovkou. Klopna je zajištěna proti otevření zámkem s reflexní odrazkou.
Batoh má dvě boční kapsy - jednu jednoduchou na láhev a jednu na zip.
Zádová část má měkké polstrování, kdy odvětrávání umožňuje prodyšná síťovina s vetkanou pěnou - obojí ideální pro formování páteře Vašeho dítěte. Vícevrstvé polstrované řemeny umožňují pohodlné nošení i velkého objemu školních pomůcek.
Reflexní prvky jsou jak na předním dílu, tak na nosných řemenech a i po obou stranách batohu. Dolní část batohu je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují dlouhodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu.

Rozměry:
aktovka - 39 x 33 x 18 cm
penál - 20 x 13 x 3 cm
vak na záda - 37 x 34 cm

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.