Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

ECOTOYS Odrážedlo se zvuky a vodící tyčí Auto červené

Značka: ECOTOYS
Číslo výrobku: 25645

Dostupnost: Skladem
1 055 Kč s DPH 21%
Odrážedlo se zvuky a vodící tyčí Auto červené

Popis a parametry

Číslo karty:25645
Materiál rámu:Plast
Nosnost:25 kg
Rozměr výrobku:60 x 43 x 84 cm
Hmotnost:5 kg
Rozměry krabice (balení):62 x 35 x 30 cm

Červené autíčko s vodící tyčí pro děti, které již samostatně sedí.

Odrážedlo je vybaveno vodící tyčí, díky které mohou rodiče své dítě vést. Tyč lze nastavit do dvou výškových poloh. Po stranách jsou odnímatelné zábrany, které usazené dítě jistí a zabraňují jeho vypadnutí. Vodící tyč i bezpečnostní zábrany lze dle potřeby odstranit.

Auto má ve spodní části po stranách stupačky pro pohodlné umístění nohou dítěte. Pod sedadlem je úložný prostor, do kterého si dítě může uložit třeba svou oblíbenou hračku. Podvozek autíčka byl navržen tak, aby zabraňoval v nechtěném převrácení vozítka.

Autíčko je vybaveno multifunkčním volantem. Na volantu je pět žlutých tlačítek. Po zmáčknutí tlačítka se ozve zvukový signál (auto přehrává čtyři melodie a klakson). Volantem lze otáčet, dle potřeby ho však lze zablokovat.

Vozítko s vodící tyčí je určeno pro děti od 12 měsíců. Maximální nosnost je 25 kg. Rozměry odrážedla jsou 60 x 43 x 84 cm. Výška 84 cm je měřena až po konec vodící tyče.

Pro provoz auta (zvukové efekty) jsou třeba baterie 2 x 1,5V AA baterie. Baterie nejsou součástí balení.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.