Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

E-motion 10 dílků

Značka: GEOMAG
Číslo výrobku: 10571

Dostupnost: Skladem
89 Kč s DPH 21%
E-motion 10 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:10571
Série Geomag:Geomag E-motion
Materiál:Různý materiál
Rozměry krabice (balení):16 x 10 x 1,5 cm

Stavebnice GEOMAG - E-motion Power Spin 10 dílků obsahuje 3 magnetické tyčinky, 3 kuličky, 2 výplně ve tvaru trojúhelníku a 1 předlohu. Stavebnice je vhodná pro děti od 3 let.

Balení obsahuje jeden druh z pěti barevných možností (Axe - žlutá, Saw - zelená, Wave - modrá, Thunder - oranžová a Crest - fialová). Dodáváme dle skladových zásob.

Počet tyčinek: 3 (6cm)
Počet kuliček: 3
Počet výplní: 2

GEOMAG je švýcarská konstrukční stavebnice, která umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem a poniklované kuličky o průměru 12,7 mm. Další prvky stavebnice jsou základové desky a dělící plastové panely (výplně).

Stavebnice GEOMAG lze využít nejenom na hraní, ale i jako atraktivní učební pomůcku ve školách. GEOMAG podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.
Stavebnice GEOMAG je vyrobena s švýcarskou přesností, v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti, je zdravotně nezávadná a má vynikající odolnost proti opotřebení.


ilustrační video magnetické stavebnice Geomag E-motion

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.