Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Děti z Carcassonne

Značka: MINDOK
Číslo výrobku: 10374

Dostupnost: Skladem
604 Kč s DPH 21%
Děti z Carcassonne

Popis a parametry

Číslo karty:10374
Doba hraní:20 min.
Počet hráčů:2 - 4
Věk:od 4 let
Autor:Klaus-Jurgen Wrede, Marco Teubner
Rozměry krabice (balení):27,5 x 19 x 6,5 cm

Skvělá zábava ve městě Carcassonne!

Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den baví tím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolí hradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním. Celosvětově proslavenou hru Carcassonne si nyní mohou zahrát děti již od čtyř let. Zábavu u této hry si mohou společně užít děti i dospělí. Ve hře není žádné bodování, zvítězí ten hráč, kterému se jako prvnímu podaří umístit všechny své děti do krásné krajiny v okolí města.

Pravidla hry:
Hru začíná nejmladší hráč, další je na tahu hráč po směru hodinových ručiček. Hráči se tímto způsobem střídají na tahu až do konce hry. Každý hráč si vybere barvu, vezme si 8 figurek této barvy a dá si je na stůl před sebe. Pokud hrají méně než 4 hráči, vraťte figurky přebývajících barev zpět do krabice. Vezměte jednu kartičku krajiny (kteroukoli) a umístěte ji lícem nahoru doprostřed stolu. To bude startovní kartička, na kterou budou další kartičky krajiny v průběhu hry navazovat. V průběhu hry se bude z kartiček tvořit krajina. Cesta je dokončena ve chvíli, kdy na obou koncích končí buď v domě, nebo jinde v krajině. Cestu uzavírá také křižovatka, nebo městoZvítězí ten hráč, který jako první dokáže umístit všechny své figurky dětí do krajiny.

Hra obsahuje:32 dřevěných figurek ve čtyřech barvách, 36 velkých kartiček krajiny, 1 pravidla

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.