Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Doprava ZDARMA při nákupu nad 999 Kč
ZÁKAZNICKÁ LINKA
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

e-mail: info@stavebnice-hry.cz tel.: 573 333 467 Provozní doba
INFORMACE
  • Objednávky přijaté do 10:00 v pracovní den se všemi položkami skladem a platbou na dobírku odesíláme v den objednávky.
  • Přepravce doručuje zásilku následující pracovní den.
  • O odeslání objednávky Vás informujeme e-mailem s možností sledování zásilky přes internet.

Děti z Carcassonne

Značka: MINDOK
Číslo výrobku: 10374

Dostupnost: Vyprodáno
Běžná cena: 599 Kč / ušetříte 47 Kč (7%)
552 Kč s DPH 21%
Děti z Carcassonne

Popis a parametry

Číslo karty:10374
Doba hraní:20 min.
Počet hráčů:2 - 4
Věk:od 4 let
Autor:Klaus-Jurgen Wrede, Marco Teubner
Rozměry krabice (balení):27,5 x 19 x 6,5 cm

Skvělá zábava ve městě Carcassonne!

Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den baví tím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolí hradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním. Celosvětově proslavenou hru Carcassonne si nyní mohou zahrát děti již od čtyř let. Zábavu u této hry si mohou společně užít děti i dospělí. Ve hře není žádné bodování, zvítězí ten hráč, kterému se jako prvnímu podaří umístit všechny své děti do krásné krajiny v okolí města.

Pravidla hry:
Hru začíná nejmladší hráč, další je na tahu hráč po směru hodinových ručiček. Hráči se tímto způsobem střídají na tahu až do konce hry. Každý hráč si vybere barvu, vezme si 8 figurek této barvy a dá si je na stůl před sebe. Pokud hrají méně než 4 hráči, vraťte figurky přebývajících barev zpět do krabice. Vezměte jednu kartičku krajiny (kteroukoli) a umístěte ji lícem nahoru doprostřed stolu. To bude startovní kartička, na kterou budou další kartičky krajiny v průběhu hry navazovat. V průběhu hry se bude z kartiček tvořit krajina. Cesta je dokončena ve chvíli, kdy na obou koncích končí buď v domě, nebo jinde v krajině. Cestu uzavírá také křižovatka, nebo městoZvítězí ten hráč, který jako první dokáže umístit všechny své figurky dětí do krajiny.

Hra obsahuje:32 dřevěných figurek ve čtyřech barvách, 36 velkých kartiček krajiny, 1 pravidla