Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

CRAFT SENSATIONS Diamantové malování Zebry 30x40cm

Značka: CRAFT SENSATIONS
Číslo výrobku: 148775

Dostupnost: Vyprodáno
165 Kč s DPH 21%
Diamantové malování Zebry 30x40cm

Popis a parametry

Číslo karty:148775
Rozměr obrázku:30 x 40 cm
Hmotnost:0,15 kg
Rozměry krabice (balení):37 x 7,5 x 3 cm

Kreativní zábava s drobnými barevnými kamínky, hodiny příjemné relaxace a fascinující výsledek - to je Diamantové malování od Craft Sensations.

Pomocí aplikačního pera nanášíte kamínek za kamínkem na označená místa na plátně. Hotový obraz pak můžete zarámovat v jednom z námi nabízených rámů a vystavit svůj diamantový obrázek všem na odiv. Podlehněte kouzlu diamantových kamínkových obrázků a vytvářejte vlastní umělecká díla.

Balení obsahuje:

  • pero na aplikaci kamínků
  • miska na vysypání kamínků
  • vosk na nalepení
  • sadu kamínků
Postup:
Horní strana plátna je potažena folií s lepicí vrstvou. Sundávejte ji postupně po částech tak, jak budete aplikovat kamínky. Při sejmutí celé folie najednou se může lepicí vrstva znečistit a kamínky by nemusely tak dobře držet. Plátno obsahuje znaky, které jsou uvedeny v přiložené legendě a odkazují na příslušný sáček s kamínky označený číslem. Kamínky z daného sáčku vysypejte do misky. Do hrotu pera naberte vosk, díky kterému se kamínky snadno přichytí na pero. Kamínky perem aplikujte na obrázek. Po nalepení dané barvy kamínky nasypejte zpět do sáčku a pokračujte s další barvou.

Poznámka: Rám není součástí balení.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.