Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Balíkovna za 49 Kč

CLEMENTONI Clemmy domeček s otevírací střechou a kostičkami

Značka: CLEMENTONI
Číslo výrobku: 19191

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
Běžná cena: 399 Kč / ušetříte 43 Kč (10%)
356 Kč s DPH 21%
Clemmy domeček s otevírací střechou a kostičkami
Clemmy House

Popis a parametry

Číslo karty:19191
Věk:od 6 měsíců
Rozměry krabice (balení):27 x 21 x 18 cm

Domeček s otevírací střechou a 15 měkkými kostičkami v dětech vzbudí zvídavost!

Díky CLEMMY kostkám může dítě stavět hrady, věže a jiné stavby. Vkládání různých tvarů podporuje rozvoj jemné motoriky a dítě se učí poznávat geometrické tvary a barvy. Hra s kostkami rozvíjí senzorické vnímání, manuální dovednosti a prostorové vnímání. Domeček s otvíracími dveřmi a odklápěcí střechou podporuje trénink jemné motoriky, soustředění a rozvíjí jejich fantazii. Kostičky, které jsou součástí balení navíc voní příjemně po vanilce. Střecha od domečku zároveň slouží jako stavební základna.

Balení obsahuje: 15 barevných kostek a 1 plastový domeček

POZNÁMKA: Kostičky lze používat i při hraní ve vodě, dají se mýt v myčce.

Značka BABY CLEMENTONI je synonymem kreativity, nadšení a důrazu na kvalitu. Hračky pomáhají rodičům při komunikaci s dítětem. Vzhled hračky a její inovativní barvy, netoxické a pevné materiály, vytvarovaný povrch a různé funkce pomáhají při rozvoji hmatových a sluchových schopností, napomáhají pohybové aktivitě a vyvolávají první logické asociace. Z výrobků firmy jsou na českém trhu oblíbené zejména CLEMMY kostky, které jsou vyrobeny z měkké netoxické gumy. Ta je zároveň snadno omyvatelná a má lehkou vanilkovou vůni.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.