Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

CLEMENTONI Science&Play Mechanická laboratoř: 50 modelů

Značka: CLEMENTONI
Číslo výrobku: 26502

Dostupnost: Skladem
759 Kč s DPH 21%
Science&Play Mechanická laboratoř: 50 modelů
Science&Play Techno Logic - Mechanics Laboratory

Popis a parametry

Číslo karty:26502
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Hmotnost:1,3 kg
Rozměry krabice (balení):45,5 x 31,5 x 7,5 cm

Objevuj základy mechaniky se sadou Mechanická laboratoř.

Díky mechanické laboratoři si doma můžeš sestavit až padesát různých modelů. Vyzkoušej si páku, ozubené soukolí, kladku a stavěj čím dál složitější modely. Modely aut, jeřábů či motorek bude pohánět skutečný elektromotor!

Sada rozvíjí manuální dovednosti (dát myšlenkám tvar), rozumové schopnosti (vytvořit hypotézu a experimentovat) a kreativitu (vyvinout zcela nové projekty).

Sada obsahuje: více než 200 stavebnicových dílů potřebných k sestavení nejrůznějších kladek, které pak povedou k vytváření katapultů, věžových jeřábů, či důmyslnějším modelům jako je například letadlo, rotoped, automobil a spoustu dalších. Součástí balení je ilustrovaný návod k 10 modelům + dalších 40 návodů lze stáhnout z aplikace Mechanics Laboratory.

Provoz na čtyři baterie 1,5 V AA/LR6 (nejsou součástí balení).

Upozornění: Nelze skládat několik modelů současně. Aplikace je kompatibilní s Android, Apple a Amazon. Aplikace není kompatibilní s Windows..

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.