Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

BLACKFIRE Stella

Značka: BLACKFIRE
Číslo výrobku: 145517

Dostupnost: Skladem
812 Kč s DPH 21%
Stella

Popis a parametry

Číslo karty:145517
Doba hraní:30 minut
Počet hráčů:3 až 6
Věk:od 8 let
Autor:Gérald Cattiaux & Jean-Louis Roubira
Rozměry krabice (balení):28 x 28 x 6 cm

Nová hra z úžasného světa Dixitu, ve které hráči propojují obrázky se slovní nápovědou.

Soutěž hledačů hvězd je již v plném proudu! Brouzdají oblohou v naději, že přinesou kousek světla do svých světů. Běžte a posbírejte světlo hvězd! Vytvořte jiskru s ostatními hráči! Ale nenechte ostatní příliš pozadu. Pokud se stanete hamižnými, skončíte sami ve tmě.

Stella je kompetitivní hra ze světa Dixitu, ve které hráči interpretují obrázky poté, co obdrží společné slovo. Vyberte si stejné obrázky jako ostatní hráči, abyste vyhráli! Risk je zisk, ale pozor na pád!

V každém kole si hráči tajně spojí několik karet Dixit s jednou náhodnou slovní kartou. Pokud si dokážete spojit stejné karty jako ostatní hráči, vytvoříte jiskru, za kterou dostanete body. Znásobením spojení získáte více šancí k vytvoření jisker. Ale nebuďte příliš hamižní, protože hráč s největším množstvím spojení podstupuje riziko, že získá méně bodů!

Stella používá karty Dixit, stejně jako každá hra ze světa Dixitu. Tyto velké ilustrované karty vám umožní komunikovat mnoha způsoby, záleží na daných hrách.

Obsah balení:

  • 1 hrací deska,
  • 84 karet Dixit,
  • 96 slovních karet (2 slova na každé kartě v českém i slovenském jazyce),
  • 4 slovní karty objeveni,
  • 10 přizpůsobitelných slovních karet,
  • 6 žetonů lucerny,
  • 1 česká a slovenská pravidla

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.