Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

BLACKFIRE Jízdenky, prosím!

Značka: BLACKFIRE
Číslo výrobku: 14577

Dostupnost: Skladem
1 056 Kč s DPH 21%
Jízdenky, prosím!
Ticket to Ride

Popis a parametry

Číslo karty:14577
Doba hraní:30 až 60 minut
Počet hráčů:2 až 5
Věk:od 8 let
Autor:Alan R. Moon
Rozměry krabice (balení):29,5 x 29,5 x 7,3 cm

Veleúspěšná hra oceněná titulem "Hra roku" vás zavede do dob stavby železnic na západě.

Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Severní Americe – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať.

To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry – neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč tato hra získala v roce 2004 nejvýznamnější ocenění Hra roku (Spiel des Jahres) a proč se celosvětově prodalo více než 6 milionů kopií hry ze série Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride).

Obsah balení:

  • 1 herní plán
  • 240 barevných vagónů
  • 141 herních karet
  • herní žetony
  • pravidla

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.