Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

BLACKFIRE Hra o trůny - desková hra

Značka: BLACKFIRE
Číslo výrobku: 15125
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
1 507 Kč s DPH 21%
Hra o trůny - desková hra
A Game of Thrones 2nd Edition

Popis a parametry

Číslo karty:15125
Doba hraní:2 - 4 hod.
Počet hráčů:3 - 6
Věk:14 +
Autor:George R. R. Martin
Rozměry krabice (balení):30 x 30 x 7,5 cm

Ovládňete Železný trůn a staňte se vládcem Západozemě. Píseň ledu a ohně nyní kompletně v češtině!

Hra o trůny je desková hra podle literární fantasy ságy Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina. Každý z hráčů v ní stane v čele jednoho z mocných velkých rodů a v epickém zápase se snaží získat pro sebe Železný trůn. V této hře budete plánovat postup vojsk, rozmisťovat své síly, účastnit se bitev i choulostivých diplomatických jednání. A to vše v působivé atmosféře Písně ledu a ohně.

Tato již druhá edice obíbené deskové hry přináší mnoho prvků z předchozích rozšíření, včetně přístavů, rodových sídel, karet divokých a obléhacích strojů. Navíc zde najdete několik novinek - např. zástěny, za kterými můžete v klidu spřádat své plány mimo zrak soupeřů, bitev více náhody a nejistoty.

Král Robert Baratheon právě zemřel a království Západozemí se připravuje na válku. Robertova manželka, královna Cersei z rodu Lannisterů, si nárokuje trůn pro svého mladého syna Joffreye. Robertův mladší bratr, Stanis Baratheon, na trůn vznáší právoplatný nárok ze své pevnosti na ostrově Dračí kámen.
Rod Greyjoyů z Železných ostrovů připravuje druhé povstání - tentokrát je cíl mnohem větší. Na severu země shromažďuje své věrné na obranu spravedlnosti rod Starků. Na jihu o sobě dává vědět rod Tyrellů, který už dávno chce usednout na Železný trůn. Musí se však mít na pozoru před starobylým rodem Martellů a jejich pomstou. A mezitím se na dalekém severu za Zdí shromažďují hordy barbarského národa divokých.

Armády rostou a havrani létají, střet králů je nevyhnutelný.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.