Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

BLACKFIRE Dixit Odyssey

Značka: BLACKFIRE
Číslo výrobku: 15050

Dostupnost: Skladem
731 Kč s DPH 21%
Dixit Odyssey

Popis a parametry

Číslo karty:15050
Doba hraní:cca 30 min
Počet hráčů:3 - 12
Věk:od 8 let
Autor:Jean-Louis-Roubira
Rozměry krabice (balení):28 x 28 x 6 cm

Samostatně hratelné pokračování série hry Dixit. Jeden obrázek řekne více než tisíc slov!

Dixit Odyssey - samostatně hratelné pokračování rodinné hry ze série Dixit nyní až pro 12 hráčů. Vydejte se do nových pohádkových světů a vyzkoušejte nová pravidla. K této hře nepotřebujete původní hru, ale pokud toužíte po rozmanitější a delší hře, můžete ji spojit s dalšími hrami ze série Dixit. Nádherně ilustrovaná hra pomáhá dětem rozvíjet fantazii a zároveň baví i dospělé.

Jak hrát?
Každý na začátku hry obdrží 6 karet. Hráč, který je na řadě, se stává "vypravěčem". Ze svých karet si vybere jednu, kterou popíše slovem, větou, frází nebo písní. Ostatní hráči vybírají ze svých karet tu, která nejvíce odpovídá danému popisu. Následně se vybrané karty vyloží na stůl a všichni kromě "vypravěče" hlasují, která z vyložených karet byla ta popisovaná. Správné odpovědi jsou hodnoceny posunováním dřevěných králíčků - figurek - po bodovací stupnici, která je vtipně umístěna uvnitř krabice od hry.

Hra obsahuje:

  • 1 bodovací deska
  • 84 obrázkových karet
  • 12 hlasovacích desek
  • 24 hlasovacích žetonů
  • 12 dřevěných králíčků
  • 1 pravidla

Ilustrační videa hry Dixit (základní verze).


LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.