Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Bang! Město duchů (rozšíření)

Značka: ALBI
Číslo výrobku: 10057

Dostupnost: Skladem
277 Kč s DPH 21%
Bang! Město duchů (rozšíření)

Popis a parametry

Číslo karty:10057
Doba hraní:20 - 40 .min.
Počet hráčů:3-8
Věk:od 8 let
Autor:Emilio Sciarra
Rozměry krabice (balení):11,5 x 9 x 1,5 cm

Město duchů je rozšíření ke Hře Bang! Obsahuje dvě rozšíření (v originále vyšla pod názvy Dodge City a High noon) kompletně v českém jazyce. Do hry přichází nové postavy, nové karty a s nimi i nové možnosti.

Dodge City je lidnaté, chaotické, rušné a...nebezpečné městečko. Jeho sálóny jsou legendární a stejně tak i postavy, které přicházejí. Přitahování nenadálým zbohatnutím se sem stahují tvrdí chlapíci a přestřelky jsou na denním pořádku. Bránit právo a pořádek je úkol nejstatečnějšího z šerifů. Přijmete tuto výzvu nebo radši počkáte na pravé poledne?
V pravé poledne (High Noon)se začnou teprve dít zajímavé věci. Město navštíví kazatel, který dá lidem své požehnání, přijedou obávaní Daltonové a nakonec se ve městě na několik okamžiků objeví duchové již zemřelých pistolníků. Nesmíte se tedy vůbec divit, když mrtví najednou ožijí a přijdou si vyřídit účty s těmi, kdo je poslali do věčných lovišť!

Bang! Město duchů je rozšíření hry a je hratelné pouze se základním vydáním hry Bang!

Hra obsahuje:63 karet Dodge City, 13 karet High Noon, 1 pravidla v čestině i slovenštině

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.