Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

ALBI Únikovka: Záhada Eldoráda

Značka: ALBI
Číslo výrobku: 125826

Dostupnost: Skladem
323 Kč s DPH 21%
Únikovka: Záhada Eldoráda

Popis a parametry

Číslo karty:125826
Doba hraní:60 minut
Počet hráčů:1 až 6
Věk:od 12 let
Materiál:Papír
Hmotnost:0,23 kg
Rozměry krabice (balení):13 x 10 x 3 cm

Kapesní verze celosvětově populárního fenoménu!

Po letech pátrání po mytickém Eldorádu se domů vracíte s prázdnýma rukama. Znenadání prorazí trup letadla obří kamenná krokodýlí hlava a vy se musíte zachránit skokem z letadla. Jste sami, unavení a hladoví ztraceni v srdci pralesa a máte k dispozici jen pár věcí, které jste stačili ve spěchu pobrat. Tohle může být váš konec… a nebo poslední šance odhalit záhadu Eldoráda.

Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nebo kolegů (lze hrát i v jednom hráči) nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč.

I karetní hra Únikovka je plná rébusů, které musíte vyřešit chcete-li uspět. A uspějete nebo selžete všichni - Únikovka je totiž kooperativní hra, tudíž hrají všichni hráči spolu a ne proti sobě.

Hráči společně procházejí balíčkem karet, čímž se jim odhalují nová pravidla a nové rébusy. Některé karty představují hlavolamy, jiné nápovědy a další předměty, které se budou později hodit.

Hra obsahuje: 60 velkých karet a plánek.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.