Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Balíkovna za 49 Kč

ALBI Kouzelné čtení Elektronická Albi tužka

Značka: ALBI Kouzelné čtení
Číslo výrobku: 15107
Doprava zdarma

Dostupnost: Vyprodáno
1 299 Kč s DPH 21%
Elektronická Albi tužka

Popis a parametry

Číslo karty:15107
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):24 x 24 x 8 cm

Kouzelné čtení Vás bude inspirovat a motivovat k učení a hraní!

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení.
Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary.
Knihy jsou namluveny populárními interprety jako jsou Josef Somr, Otakar Brousek ml. nebo Zora Jandová.

Knihy z edice Kouzelné čtení

S elektronickou tužkou můžete:

  • číst zajímavosti
  • poslouchat zvuky
  • číst texty
  • hrát kvízy a hry
Rozměry tužky: 16 x 5 cm

Základní sada obsahuje: elektronickou Albi tužku, nabíječku, USB kabel, Průvodce kouzelným čtením (obsahuje ukázky z 5 interaktivních mluvících knih), 10 kusů samolepek MP3 přehrávače, 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti.

Technická specifikace: 4GB vestavěná paměť (3899MB dostupná uživatelská paměť), USB 2.0, vysokorychlostní připojení, Li-ion baterie, vestavěná dobíjecí 365 mA / 3,7 V, nabíčka, 500 mA / 5V
Součástí tužky je také otvor pro externí paměťovou MicroSD kartu do velikosti 16GB a zdířka na sluchátka (paměťová karta a sluchátka nejsou součástí balení).
Kouzelné čtení - ilustrační video

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.