Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
ZÁKAZNICKÁ LINKA
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

e-mail: info@stavebnice-hry.cz tel.: 573 333 467 Provozní doba
INFORMACE
  • Objednávky přijaté do 10:00 v pracovní den se všemi položkami skladem a platbou na dobírku odesíláme v den objednávky.
  • Přepravce doručuje zásilku následující pracovní den.
  • O odeslání objednávky Vás informujeme e-mailem s možností sledování zásilky přes internet.

ALBI Catan - Osadníci z Katanu

-21%
Značka: ALBI
Číslo výrobku: 10084
Akce

Dostupnost: Vyprodáno
Běžná cena: 999 Kč / ušetříte 214 Kč (21%)
785 Kč s DPH 21%
Catan - Osadníci z Katanu

Popis a parametry

Číslo karty:10084
Doba hraní:75 min.
Počet hráčů:3-4
Věk:od 10 let
Autor:Klaus Teuber
Rozměry krabice (balení):29,2 x 29,2 x 7,2 cm

Legenda mezi deskovými hrami!

V roce 1995 nastoupila svou neuveřitelnou triumfální cestu hra Katan. Z počátku byla pouze tajným tipem mezi fanoušky deskových her, ale brzy ji začaly hrát miliony lidí po celém světě.

V novém vydání této herní klasiky najdete realisticky vymodelované figurky od Klause Teubera, nově ztvárněné jednotlivé krajiny a konečně také praktický rámeček, který tvoří zároveň moře. Unikátní herní systém zůstává samozřejmě nezměněn.

Přeneste se v čase do doby objevů a rozvoje prvních osídlení. Nebojácní mořeplavci zakotvili na pobřeží neznámého ostrova Katan. Lidé z různých kmenů zakládají první vesnice. Budou těžit suroviny, stavět cesty a z vesnic se postupně stanou města.

Na ostrově se také bude rozvíjet výměnný obchod. Někdy bude přebývat jíl, jindy zase ruda. A tak můžete měnit rudu za vlnu, jíl za dřevo, přesně podle vaší aktuální potřeby. Pokud budete prosperovat, váš vliv poroste. Vypukne boj o nadvládu na ostrově Katan. Postavte se k této výzvě a staňte se vládci Katanu!

Cílem hry je zakládat vesnice, rozvíjet je na města, budovat cesty a jako první získat 10 bodů.

Tato hra získala již několik ocenění!

Hra obsahuje:19 šestihranných dílů krajiny, 6 částí rámu, 18 žetonů s čísly, 95 karet se surovinami, 25 akčních karet, 4 karty se stavebními náklady, 2 zvláštní karty, 96 hracích figurek, 1 figurka zloděje, 2 přihrádky na karty, 2 hrací kostky a pravidla hry.