Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

ALBI Catan - Junior

Značka: ALBI
Číslo výrobku: 10085

Dostupnost: Skladem
557 Kč s DPH 21%
Catan - Junior
Catan Junior

Popis a parametry

Číslo karty:10085
Doba hraní:30 minut
Počet hráčů:2 až 4
Věk:od 6 let
Autor:Klaus Teuber
Rozměry krabice (balení):29,5 x 29,5 x 7 cm

Nová verze hry Katan: JUNIOR

Bylo nebylo... Dávno před tím, než na ostrov Katan dopluli první osadníci, se v jeho okolí pohybovaly skupiny nebezpečných pirátů.

V této hře se stanete vůdcem jedné z nich. Budete stavět pirátská doupata, získávat zásoby, prohánět se na rychlých lodích a také obchodovat s ostatními piráty. Ale pozor, po ostrovech se také potuluje zákeřný duch černého piráta, který vám s chutí naruší vaše plány. Proto se vydejte vstříc dobrodružství a staňte se největším pirátem celého souostroví.

Většina z vás už určitě slyšela o hře Katan (Osadníci z Katanu), která byla poprvé vydána v roce 1995 a od té doby ji hrají lidé úplně na celém světě. Základní hra Katan je vhodná pro hráče asi od deseti let. Nová juniorská verze otevírá úžasný svět Katanu dětem již od šesti let.

Krásné figurky do této hry navrhl Andreas Klober.

Hra obsahuje:1 herní plán, 28 lodí, 28 doupat, 90 žetonů zásob, 16 kartiček s papouškem, 4 přehledové karty, figurku černého piráta, kostku a pravidla.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.