Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Balíkovna za 49 Kč

Activity Champion

Značka: PIATNIK
Číslo výrobku: 19265

Dostupnost: Vyprodáno
749 Kč s DPH 21%
Activity Champion

Popis a parametry

Číslo karty:19265
Doba hraní:60 minut
Počet hráčů:3 až 10
Věk:od 12 let
Autor:Catty & Führer
Rozměry krabice (balení):40 x 28 x 5,5 cm

Kdo je opravdový Activity Champion?

Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul.

Activity Champion je hra pro celou rodinu nebo partu přátel a nesmí chybět na žádném společném setkání. Bude se vám kouřit z hlavy, vaše nohy a ruce ani chvíli nevydechnou. Se svými přáteli zažijete spoustu legrace a zábavy...

Průběh hry: Hráč, který je na řade, sejme vrchní kartu z hromádky, pojmy na kartě nesmí vidět protihráči. Úkol zní: do jedné minuty úspěšně znázornit co nejvíce ze všech čtyř pojmů. Pojmy lze znázorňovat v libovolném pořadí.

Znázorňující hráč si může po dobu asi 10 sekund prohlížet pojmy na kartě a zapamatovat si ten, kterým začne. Pak se přesýpací hodiny otočí a hra začíná. Hráč se nyní snaží co nejlépe přiblížit pojmy protihráčům. Musí přitom dodržet způsob předvádění, kterým je pojem označen.

Mezi týmy dochází v průběhu hry k velkým bitvám. Pokud figurka skončí na poli, které je již obsazené, dotyčné týmy si vymění své pozice. Týmy proto musí taktizovat a hledat správně ohodnocené úkoly. Pouze tým se zlatým koněm má výhodu a zůstává na svém místě.

Hra obsahuje:
- 440 karet vždy se 4 pojmy
- 1 hrací deska
- přesýpací hodiny
- 10 hracích figurek
- 1 startovní kámen
- Pravidla hry


První hra Activity přišla na trh v roce 1989. Brzy se tato obzvláště zajímavá hra stala jednou z nejoblíbenějších. Zlatá edice této hry je plná nových a netradičních úkolů a navazuje na předchozí verze hry Activity. Čím je tato hra zlatá? Obsahuje zlaté kartičky, na kterých jsou známá rčení, ustálená slovní spojení či oblíbené hlášky.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.