Doprava zdarma
Náš kód: 128707

SCHLEICH Horse Club® 42519 Kavárna pro jezdce

Cups & Saddles je oblíbené místo setkávání jezdců na koni v Hazelwoodu. Figurky a doplňky z kolekce Horse Club jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život ve stáji a kolem ní. Pronikni… Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Cups & Saddles je oblíbené místo setkávání jezdců na koni v Hazelwoodu. Figurky a doplňky z kolekce Horse Club jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život ve stáji a kolem ní. Pronikni…
Popis produktu
Cups & Saddles je oblíbené místo setkávání jezdců na koni v Hazelwoodu.

Figurky a doplňky z kolekce Horse Club jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život ve stáji a kolem ní. Pronikni do světa chovu koní, nasbírej figurky a pořiď si vlastní jezdeckou stáj.

* Figurka Toma může sedět, stát a uchopovat věci rukama
* Snímatelná číšnická zástěra
* Figurka Emily může pohybovat rukama, uchopovat věci a jezdit
* Figurku, sedlo a uzdu lze sundat
* Výběhy je možné libovolně rozšiřovat a lze je kombinovat s jízdárnou a boxy pro koně

Balení obsahuje: kavárnu (22,5 x 20 x 16,5 cm), figurku Toma a Emily, hřebce, číšnickou zástěru, mřížku s růžemi, pečicí troubu, kávovar, pokladnu, stropní lampu, 2 stoly, 4 židle, slunečník, 4 hrnky, 4 talíře, 4 kousky borůvkového koláče, 4 kousky jablečného koláče, 4 minidortíky, 3 lahve limonády, 2 sklenice s brčkem, 2 kytice, ohlávku, sedlo, bednu na krmivo, arch se samolepkami, návod na sestavení a další doplňky.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 5 let.
Parametry produktu
Náš kód
128707
Výrobce
SCHLEICH
V nabídce od
17.07.2019
Věk
od 5 let
Kód výrobce
42519
EAN kód
4055744036187
Hmotnost
0,99 kg
Rozměry krabice (balení)
29 x 23 x 11 cm