Náš kód: 154998

SCHLEICH Bayala® 70774 Rubín

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!Figurky a doplňky Schleich jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety. Rubín patří k mladším hříbatům ve stádu křišťálových jednorožců. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Jedinečné figurky, které jsou jako živé!Figurky a doplňky Schleich jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety. Rubín patří k mladším hříbatům ve stádu křišťálových jednorožců.
Popis produktu
Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky a doplňky Schleich jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety.

Rubín patří k mladším hříbatům ve stádu křišťálových jednorožců. Rád si vesele poskakuje po louce. Je toho tolik k objevování! Ohnivě rudá třpytivá hříva mu vlaje ve větru a on přitom dělá bujaré skoky. Hurá, nový den na hraní! Při takové bujaré zábavě se prostě musíte přidat a hrát si s ním, že? Sběratelský jednorožec rád rozdává kamarádům hezké plakáty celého stáda sběratelských jednorožců. To pravé do dětského pokoje! Musíte uznat, že celé stádo sběratelských jednorožců vypadá báječně!

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

  • Figurka patří do sběratelské kolekce tematického světa bayala® od společnosti Schleich®.
  • Kolekce má celkem 7 hříbat jednorožce (prodáváno samostatně).
Parametry produktu
Náš kód
154998
Výrobce
SCHLEICH
V nabídce od
28.06.2023
Originální název
Schleich® Bayala® Ruby
Věk
5 let
Materiál
Plast
Kód výrobce
70774
EAN kód
4059433652443
Hmotnost
0,04 kg
Rozměry krabice (balení)
16 x 12 x 3 cm