Náš kód: 159912

RAVENSBURGER Disney Lorcana: Ursula's Return - Starter Deck Sapphire & Steel

PŘEDPRODEJ! K dispozici cca od 31.5.2024V kouzelné říši Lorcana se rozpoutala bouře. Uršula je konečně připravena uvést plány do pohybu. Jak daleko mořská čarodějka zajde, aby získala moc nad celou Lorcanou?… Více informací
Skladem > 5 ks
459 Kč
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
PŘEDPRODEJ! K dispozici cca od 31.5.2024V kouzelné říši Lorcana se rozpoutala bouře. Uršula je konečně připravena uvést plány do pohybu. Jak daleko mořská čarodějka zajde, aby získala moc nad celou Lorcanou?…
Popis produktu

PŘEDPRODEJ! K dispozici cca od 31.5.2024
V kouzelné říši Lorcana se rozpoutala bouře. Uršula je konečně připravena uvést plány do pohybu. Jak daleko mořská čarodějka zajde, aby získala moc nad celou Lorcanou?

Startovací balíček pro karetní hru Ravensburger Disney Lorcana.

Obsah:

- sestavený startovací balíček s 60 kartami včetně 2 metalických (foil) karet
- 11 herních žetonů pro počítání poškození
- booster pack s 12 náhodně namíchanými kartami
- pravidla

Každý startovací balíček Disney Lorcana obsahuje vše, co hráč potřebuje, aby mohl začít hrát proti jinému hráči, který má svůj vlastní balíček.

Co je Disney Lorcana?
Disney Lorcana je karetní sběratelská hra (TCG) primárně pro dva hráče, ale lze ji hrát i ve více hráčích. Hra je vhodná pro fanoušky Disney, nováčky i zkušené hráče. Nabízí pohlcující herní zážitek se snadno zapamatovatelnými pravidly, silnou komunitou a originálními ilustracemi.
Disney Lorcana funguje na obdobném principu, jako jiné sběratelské karetní hry. Pro hru si tvoříte unikátní herní balíček karet tak, abyste měli největší šanci porazit svého soupeře. V příběhu hrajete za Illumineery, kteří se ocitli v říši Lorcana a pomocí magického inkoustu přivoláváte na pomoc známé Disney postavy. Ve hře můžete kombinovat nejen karty postav, ale také karty akcí a předmětů ze světa Disney. Mezi nimi najdete i ikonické písničky z Disney filmů.

Hrací karty jsou rozdělené do šesti barev
Každá barva představuje unikátní herní styl. Například červené karty jsou zaměřené na agresivní a přímý útok. Zelené karty se snaží boji spíše vyhnout a nabízí schopnosti, které zmatou oponenta a donutí ho například odhodit jeho karty. Zlatý inkoust naopak slouží hlavně jako podpora a dokáže například vyléčit zranění. Fialový inkoust je nadpozemský inkoust čarodějů nebo animovaných předmětů plné zvláštních schopností. Modré karty vynikají svou inteligencí, kreativitou a jedinečnými strategiemi. Šedé karty disponují jedinečnou silou, kterou využívají k dosažení svého cíle. 
Každá barva představuje unikátní herní systém a je jen na vás, jestli půjdete cestou přímého útoku nebo spíš taktického kombinování různých karet.

V herním balíčku musíte mít alespoň 60 karet a kombinovat můžete maximálně dvě různé barvy inkoustu.

4.edice Disney Lorcana: Ursula's Return
V této nové sadě zjistíte, že čím více kouzel máte, tím lépe! A protože do hry nyní vstupují i Madrigalové z příběhu Encanto, můžeš se spolehnout, že ti při tvých dobrodružstvích pomůže celá kouzelnická rodina.
S vydáním 4.edice přichází i první kooperativní hra pro Illumineery. Při hře ve skupině nebo sólo se postavíte proti Uršule, jejíž moc se v průběhu bitvy zvyšuje. Nasadí svou mocnou armádu a udělá cokoli, aby vás a vaši skupinu zpomalila. Spolupracujte a možná nakonec zvítězíte.
Uvidíme se v hlubinách!


Upozornění: Karetní hra Disney Lorcana je v angličtině.

Parametry produktu
Náš kód
159912
Výrobce
RAVENSBURGER
V nabídce od
24.04.2024
Počet hráčů
2
Věk
od 8 let
Materiál
Papír
Kód výrobce
11098338
EAN kód
4050368983381
Hmotnost
0,21 kg
Rozměry krabice (balení)
19 x 11 x 5 cm
Doručení - Česká republika
Osobní odběry
Osobní odběr - Bystřice p.Hostýnem
dnes (22.7.)
Přepravní služby
Balík Do ruky - Česká pošta
zítra (23.7.)
WE|DO na adresu
zítra (23.7.)
PPL balík
zítra (23.7.)
DPD
zítra (23.7.)
Odběrná místa
Balíkovna
zítra (23.7.)
Balíkovna BOX
zítra (23.7.)
Balík Na poštu - Česká pošta
zítra (23.7.)
WE|DO BOX
středa 24.7.
WE|DO Point
středa 24.7.
Zásilkovna do 5kg
zítra (23.7.)
PPL ParcelShop - výdejní místo
zítra (23.7.)
Doručení - Slovenská republika
Přepravní služby
WE|DO na adresu SK
středa 24.7.
DPD SK
středa 24.7.
WE|DO na adresu SK nadrozměr
středa 24.7.
Odběrná místa
Uloženka SK / DEPO SK
čtvrtek 25.7.
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte nyní
22.7. 2024 3:58