Náš kód: 159910

RAVENSBURGER Disney Lorcana: Ursula's Return - Booster Pack 1ks

PŘEDPRODEJ! K dispozici cca od 31.5.2024V kouzelné říši Lorcana se rozpoutala bouře. Uršula je konečně připravena uvést plány do pohybu. Jak daleko mořská čarodějka zajde, aby získala moc nad celou Lorcanou?… Více informací
Skladem > 5 ks
139 Kč
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
PŘEDPRODEJ! K dispozici cca od 31.5.2024V kouzelné říši Lorcana se rozpoutala bouře. Uršula je konečně připravena uvést plány do pohybu. Jak daleko mořská čarodějka zajde, aby získala moc nad celou Lorcanou?…
Popis produktu

PŘEDPRODEJ! K dispozici cca od 31.5.2024
V kouzelné říši Lorcana se rozpoutala bouře. Uršula je konečně připravena uvést plány do pohybu. Jak daleko mořská čarodějka zajde, aby získala moc nad celou Lorcanou?

Rozšiřující balíček (booster) 12 náhodně namíchaných karet různé vzácnosti pro sběratelskou karetní hru Ravensburger Disney Lorcana. Pomocí rozšiřujících booster balíčků si můžete doplnit svůj herní balíček (deck) novými kartami, vylepšit taktiku a zpestřit hru novými herními styly.

Obsah:

- 6 běžných karet (common)
- 3 neobvyklé karty (uncommon)
- 2 karty vzácné (rare), velmi vzácné (super rare) nebo legendární (legendary)
- 1 metaliská (foil) karta náhodné vzácnosti

V každém booster balíčku Disney Lorcana se skrývá 12 náhodných karet z příslušné edice.

Co je Disney Lorcana?
Disney Lorcana je karetní sběratelská hra (TCG) primárně pro dva hráče, ale lze ji hrát i ve více hráčích. Hra je vhodná pro fanoušky Disney, nováčky i zkušené hráče. Nabízí pohlcující herní zážitek se snadno zapamatovatelnými pravidly, silnou komunitou a originálními ilustracemi.
Disney Lorcana funguje na obdobném principu, jako jiné sběratelské karetní hry. Pro hru si tvoříte unikátní herní balíček karet tak, abyste měli největší šanci porazit svého soupeře. V příběhu hrajete za Illumineery, kteří se ocitli v říši Lorcana a pomocí magického inkoustu přivoláváte na pomoc známé Disney postavy. Ve hře můžete kombinovat nejen karty postav, ale také karty akcí a předmětů ze světa Disney. Mezi nimi najdete i ikonické písničky z Disney filmů.

Hrací karty jsou rozdělené do šesti barev
Každá barva představuje unikátní herní styl. Například červené karty jsou zaměřené na agresivní a přímý útok. Zelené karty se snaží boji spíše vyhnout a nabízí schopnosti, které zmatou oponenta a donutí ho například odhodit jeho karty. Zlatý inkoust naopak slouží hlavně jako podpora a dokáže například vyléčit zranění. Fialový inkoust je nadpozemský inkoust čarodějů nebo animovaných předmětů plné zvláštních schopností. Modré karty vynikají svou inteligencí, kreativitou a jedinečnými strategiemi. Šedé karty disponují jedinečnou silou, kterou využívají k dosažení svého cíle. 
Každá barva představuje unikátní herní systém a je jen na vás, jestli půjdete cestou přímého útoku nebo spíš taktického kombinování různých karet.

V herním balíčku musíte mít alespoň 60 karet a kombinovat můžete maximálně dvě různé barvy inkoustu.

4.edice Disney Lorcana: Ursula's Return
V této nové sadě zjistíte, že čím více kouzel máte, tím lépe! A protože do hry nyní vstupují i Madrigalové z příběhu Encanto, můžeš se spolehnout, že ti při tvých dobrodružstvích pomůže celá kouzelnická rodina.
S vydáním 4.edice přichází i první kooperativní hra pro Illumineery. Při hře ve skupině nebo sólo se postavíte proti Uršule, jejíž moc se v průběhu bitvy zvyšuje. Nasadí svou mocnou armádu a udělá cokoli, aby vás a vaši skupinu zpomalila. Spolupracujte a možná nakonec zvítězíte.
Uvidíme se v hlubinách!


Upozornění: Karetní hra Disney Lorcana je v angličtině.

Parametry produktu
Náš kód
159910
Výrobce
RAVENSBURGER
V nabídce od
24.04.2024
Počet hráčů
2
Věk
od 8 let
Materiál
Papír
Kód výrobce
11098346
EAN kód
4050368983466
Hmotnost
0,03 kg
Rozměry krabice (balení)
12 x 7 x 1 cm
Doručení - Česká republika
Osobní odběry
Osobní odběr - Bystřice p.Hostýnem
pondělí 15.7.
Přepravní služby
Balík Do ruky - Česká pošta
úterý 16.7.
WE|DO na adresu
úterý 16.7.
PPL balík
úterý 16.7.
DPD
úterý 16.7.
Odběrná místa
Balíkovna
úterý 16.7.
Balíkovna BOX
úterý 16.7.
Balík Na poštu - Česká pošta
úterý 16.7.
WE|DO BOX
středa 17.7.
WE|DO Point
středa 17.7.
Zásilkovna do 5kg
úterý 16.7.
PPL ParcelShop - výdejní místo
úterý 16.7.
Doručení - Slovenská republika
Přepravní služby
WE|DO na adresu SK
středa 17.7.
DPD SK
středa 17.7.
WE|DO na adresu SK nadrozměr
středa 17.7.
Odběrná místa
Uloženka SK / DEPO SK
čtvrtek 18.7.
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte nyní
13.7. 2024 6:08