Náš kód: 159175

OXYBAG Láhev na pití OXY CLICK Pegas 500 ml

Stylová láhev na pití nejen do školy, ale i na výlety nebo na sport. Zdravotně nezávadný plast: Materiál, ze kterého je láhev vyrobena, je pečlivě vybrán tak, aby neobsahoval žádné škodlivé látky, které by mohly ohrozit vaše zdraví. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Stylová láhev na pití nejen do školy, ale i na výlety nebo na sport. Zdravotně nezávadný plast: Materiál, ze kterého je láhev vyrobena, je pečlivě vybrán tak, aby neobsahoval žádné škodlivé látky, které by mohly ohrozit vaše zdraví.
Popis produktu
Stylová láhev na pití nejen do školy, ale i na výlety nebo na sport.

 • Zdravotně nezávadný plast: Materiál, ze kterého je láhev vyrobena, je pečlivě vybrán tak, aby neobsahoval žádné škodlivé látky, které by mohly ohrozit vaše zdraví.
 • Odolné vůči zápachům a plísni: Díky speciálnímu povrchovému ošetření je láhev odolná vůči vzniku zápachů a plísní, což zajišťuje čistotu a svěžest vašich nápojů.
 • Bez BPA a ftalátů: Naše láhev je bezpečná díky absenci škodlivých látek jako je BPA (bisfenol A) a ftaláty, které mohou negativně ovlivnit vaše zdraví.
 • Myčka na nádobí: Láhev je určena pro použití v myčce na nádobí a je odolná vůči teplotám až do 80°C.
 • Systém "CLICK": Tento mechanismus umožňuje rychlé otevření a uzavření láhve jednoduchým stisknutím. Kromě toho je tato láhev vybavena pojistkou proti nechtěnému otevření, což zvyšuje bezpečnost jejího používání.
 • Poutko u láhve: Usnadňuje její přenášení a umožňuje ji připevnit k tašce nebo batohu, což je praktické při cestování nebo sportování.

   

   

   

   

   

   

  Láhev není vhodná pro užívání sycených nápojů. Sycené nápoje mohou způsobit vysoký tlak uvnitř lahve což může vést k úniku obsahu nebo dokonce k prasknutí lahve.

   

   

   

   

   

   

   

 

 

 

 

 Rozměry: Ø 7 cm x 20 cm.
Parametry produktu
Náš kód
159175
Výrobce
OXYBAG
V nabídce od
15.03.2024
Objem (ml)
500 ml
Vlastnosti nádobí
BPA Free, Cestovní, Netekoucí
Kód výrobce
9-08024
EAN kód
8596424179337
Hmotnost
0,115 kg
Rozměry krabice (balení)
20 x 7 x 7 cm