Náš kód: 25232

MINDOK Země na cestách

Znát, odhadovat, poznávat. Při hraní ZEMĚ na cesty nemusíte být zrovna chodící encyklopedií. Stačí mít základní přehled, neboť o to právě ve hře jde. Kde se nachází největší výzkumné středisko? Odkud pochází… Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Znát, odhadovat, poznávat. Při hraní ZEMĚ na cesty nemusíte být zrovna chodící encyklopedií. Stačí mít základní přehled, neboť o to právě ve hře jde. Kde se nachází největší výzkumné středisko? Odkud pochází…
Popis produktu
Znát, odhadovat, poznávat.

Při hraní ZEMĚ na cesty nemusíte být zrovna chodící encyklopedií. Stačí mít základní přehled, neboť o to právě ve hře jde. Kde se nachází největší výzkumné středisko? Odkud pochází banány? Který vrchol je nejvíce vzdálen od středu Země nebo kdy se vydala na cestu první řidička bez řidičského průkazu?

Jeden z hráčů je tipér a jen on odpovídá na otázku, kterou mu vybral vyzyvatel. Všichni ostatní hráči odhadují, zda jeho odpověď je správná či nikoli. Ale pozor! Výzvu je možné odmítnout, a pak sám vyzyvatel musí správně umístit svojí kostičku, pochopitelně s větším rizikem. Kdo výzvu přijme?

S novými pravidly, dynamičtějším průběhem hry a větší interaktivitou nabízí tato hra nový pohled do světa ZEMĚ. A samozřejmě, veškerý materiál ZEMĚ na cestách lze použít jako rozšíření k původní velké hře ZEMĚ .

Vědomostní hra pro dva až šest různých hráčů. Vhodné pro děti od deseti let. Průměrná doba trvání hry přibližně 30 minut. Obtížnost snadná.

150 nových otázek z celého světa
rychlejší průběh hry, více interakce
také využitelné jako rozšíření ke hře ZEMĚ

Balení obsahuje:
  • herní plán
  • 77 karet
  • 1 krabičku na karty
  • 12 kostiček
  • pravidla
Parametry produktu
Náš kód
25232
Výrobce
MINDOK
V nabídce od
06.11.2018
Počet hráčů
2 až 6
Věk
od 10 let
Autor
Friedemann Friese
Kód výrobce
310
EAN kód
8595558303106
Hmotnost
0,68 kg
Rozměry krabice (balení)
24,5 x 24,5 x 6 cm